تور دبی (برگزار شده)

مدت: 3 شب و 4 روز شهرهای مورد بازدید: دبی

جزئیات تور

  • قیمت: 3/400/000 تومان
  • مدت: 3 شب و 4 روز
  • Trip type: هوایی


تور دبی


سه شب و چهار روز
هتل 3* sun andsands
صبحانه
ویژه آذر
فقط
فقط
3/400/000تومان

 


امارات متحد عربی

امارات متحد عربی این کشور از شرق با عمان و از جنوب با عربستان سعودی مرز زمینی دارد. امارات متحده عربی با قطر و ایران هم از طریق آب‌های خلیج فارس همسایه است. امارات متحده عربی کشوری در کنار خلیج فارس است که از مجموعه ی اتحاد ۷ شیخ‌نشین در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد. هفت […]

بیشتر

دبی

دبی یا دوبی یکی از امیرنشین‌های هفت گانه امارات متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن، و با تنها ۵ درصد از مجموع وسعت خاک امارات عربی متحده بعد از امارت ابوظبی است.امیرنشین دبی در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس قرار […]

بیشتر

گروه:

پالم دیره دبی

پالم دیره دبی (نخل دیره دبی) پالم دیره دبی یا همان نخل دیره که به انگلیسی Palm Deira نوشته می شود یکی از سه مجمع جزایر دبی می باشد که همانند دو جزیره دیگر نخلی شکل و ساخت دست بشر می باشد.این جزیره در شهر دبی کشور امارات متحده عربی واقع شده است و از […]

بیشتر

شرایط دریافت ویزای امارات متحد عربی

بر خلاف سایر کشورهای دنیا، صدور ویزای توریستی امارات توسط اداره مهاجرت و وزارت کار انجام می‌شود و سفارت امارات متحده عربی ویزای توریستی صادر نمی‌کند. درخواست ویزای توریستی امارات متحده عربی تقریبا بی‌دردسر است و توسط کارگزاران زیادی انجام می‌گیرد. به دلیل دخالت‌ نداشتن سفارت، احتیاج به مصاحبه نیست و حضور متقاضی ضرورتی ندارد. فقط باید براساس نوع ویزایی که می‌خواهید، مدارک و پول کافی را به کارگزار مورد نظرتان برسانید.

انواع ویزاهای توریستی امارات
برای ورود به هر کدام از شهرهای امارات، باید ویزای امارات متحده عربی را داشته باشید. ویزای توریستی امارات معمولا ۱۴ روزه است و هر ویزا به مدت یک ماه اعتبار دارد؛ یعنی با ویزای توریستی امارات شما حق ۱۴ روز اقامت در شهر مورد نظرتان را دارید. البته دریافت ویزای یک ماهه و سه ماهه هم از امارات امکان پذیر است و با انتخاب این نوع از ویزا شما امکان یک یا سه ماه اقامت در شهر مورد نظرتان را دارید.
هزینه ویزای توریستی امارات براساس نوع ویزا، مدت اقامت، عادی یا ضروری بودن متفاوت است. در صورتی که بخواهید بدون بلیط ویزا بگیرید، از شما یک چک ضمانت هم دریافت می‌کنند.

مدت زمان اخذ ویزای امارات
ویزای امارات در دو نوع عادی و اضطراری اخذ می‌شود. دریافت ویزای عادی معمولا ۷ روز کاری و ویزای اضطراری حدود ۳ روز کاری زمان می‌برد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی امارات
اسکن رنگی دقیق و کامل از دو صفحه اول پاسپورت
اسکن رنگی از یک قطعه عکس
نوع ویزا: یک بار ورود

توجه: ماندن در امارات حتی یک روز بیشتر از مدت اعتبار ویزا به هر دلیلی، خلاف قوانین امارات متحده عربی است و علاوه بر دریافت جریمه‌ی نقدی برای هر روز اقامت بیشتر، دچار دردسرهای قانونی دیگری نیز خواهید شد.

ویزای دبی برای مسافرین ایرانی

مدارک لازم:

1- اسکن صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار

2-اسکن عکس 3*4

3-اسکن صفحه اول شناسنامه و کارت ملی (جدید)

4-آدرس و شماره تلفن مسافر

5-چک ضمانت بازگشت به مبلغ 20 ملیون تومان

6-آدرس محل اقامت در کشور امارات

7-اسکن صفحه اول شناسنامه و صفحه دوم  شناسنامه پدری یا مادری برای افراد زیر 18 سال الزامی است

ویزای دبی برای مسافرین عراقی

الزامات دریافت ویزای دبی :

گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد

مدارک لازم:

1-اسکن رنگی پاسپورت

2-اسکن عکس ترجیحا 3*4

مدت زمان صدور ویزا حداقل 72 ساعت می باشد

انواع ویزای دبی:

1-ویزای عادی 30 روزه

2-ویزای عادی 3 ماهه

اعتبار ویزا 60 روز معتبر است

دبی