کره جنوبی (آسیا)

کره جنوبی

آشنایی با کره ی جنوبی و چگونگی اخذ ویزا کره

کره ی جنوبی که به عنوان یکی از کشورهای شبه جزیره ی کره، واقع در شرق آسیا شناخته می شود، از پیشرفته ترین، صنعتی ترین و محبوب ترین کشورهای جهان است و پایتخت آن سئول، دومین محدوده ی متروپلیتن در دنیا به حساب می آید. وجود صنایع پیشرفته، جاذبه های تاریخی و طبیعی و اماکن دیدنی بسیار باعث شده است، تا امروزه افراد زیادی به قصد کار یا گردش، راهی این کشور آسیایی شده و به کار کردن در کره ی جنوبی و یا گشت و گذار در بخش های مختلف آن بپردازند. لیکن اولین گام در سفر به این کشور، اخذ ویزا از سفارت کره ی جنوبی، واقع در ایران می باشد که شرایط خاص خود را داشته و مدارک و اسناد خاصی را می طلبد.

 

چگونگی اخذ ویزا کره از سفارت کره ی جنوبی

برای آشنایی با نحوه ی اخذ ویزا کره از سفارت این کشور، ابتدا بهتر است تا با انواع ویزای کره جنوبی آشنا شویم. این ویزاها عبارتند از:

 • ویزای تحصیلی

 • ویزای کاری

 • ویزای مخصوص نمایشگاه ها، سمینارها و کنفرانس های علمی

 • ویزای مخصوص دیدار با اعضای خانواده

افراد با توجه به نوع ویزایی که به آن احتیاج دارند می توانند، با مراجعه به سایت رسمی سفارت کره ی جنوبی در ایران، از اسناد و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا کره مطلع شوند و با تعیین وقت قبلی، به سفارت کره ی جنوبی واقع در تهران، میدان ونک، خیابان شیخ بهائی شمالی، کوچه ی دانشور غربی، شماره ی 2 مراجعه نمایند. لازم به ذکر است، روزهای کاری بخش کنسولی سفارت کره ی جنوبی که نسبت به اخذ اسناد و مدارک اقدام می نماید، از روز یکشنبه الی پنجشنبه باز می باشد و متقاضیان را، از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر و 13 تا 15 بعد از ظهر می پذیرد. در مورد هزینه ی سفر به کره و هزینه ی صدور ویزا، ارقام متعددی در دست است و هر ویزا با توجه به نوع و تعداد ورود و خروج مسافر به آن کشور، هزینه ی خاصی را به همراه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر به کره ی جنوبی و اخذ ویزا از سفارت این کشور، با شرکت هفت وادی هجرت که به عنوان نمایندگی رسمی کره ی جنوبی در ایران شناخته می شود، همراه باشید و در صورت تمایل به سفر به این کشور خارق العاده، اخذ ویزا، خرید بلیط و رزرو هتل خود در آن کشور را، به نیروهای متخصص این شرکت بسپارید، تا سفری امن و مطمئن را تجربه کنید.

نقشه گوگل


سئول

سئول

سئول پایتخت و بزرگترین شهر کشور کره جنوبی  می باشد.این شهر یکی از زیباترین پایتخت های آسیایی است که جذابیت زیادی برای گردشگران  دارد. قلب سئول از دو منطقه (incheon) و منطقه گیونگی (geyeongi) تشکیل شده و شانزدهمین شهر بزرگ جهان است. در این  شهر همه چیز می توان یافت از بناهای تاریخی و فرهنگی  […]

بیشتر

گروه:

قصر

قصر جیونگ بوک گونگ gyeong bokgung palace

قصر جیونگ بوک گونگ gyeong bokgung palace سئول دارای بزرگترین پارک سرپوشیده  و تک منظوره دنیاست. قصرجیونگ بوک سئول gyeong bokgung  palace این قصر معروفترین جاذبه توریستی سئول می باشد که در سال 1395 توسط پادشاه تانجو ساخته شده است،این قصر در واقع بزرگترین و برجسته ترین قصر از مجموعه قصرهای با شکوه  پنجگانه است […]

بیشتر

 مدارک لازم جهت اخذ ويزاي کره جنوبي

 • اصل گذرنامه (پاسپورت)با 7 ماه اعتبار
 • 2 قطعه عکس 4 در 3
 • پرينت حساب بانکي بالاي 20 ميليون ( 3 ماه اخير)
 • ترجمه شناسنامه
 • گواهي اشتغال به کاريا جواز کسب با ترجمه رسمي
 • ارائه رزرو هتل 
 • چک ضمانت بازگشت 25 ميليون توماني
 • قيمت 250 دلار
قیمت ویزا: 250$فایل ضمیمه