شهربازی واندرلند کانادا

شهربازی واندرلند تورنتو

شهربازی تورنتو

شهربازی تورنتو که با نام سرزمین عجایب یا همان واندرلند (Wonderland) بیشتر شناخته می شود ، بزرگترین شهربازی شهر تورنتو کانادا و همچنین  بزرگترین شهربازی آمریکا شمالی و یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین شهربازی های در کل جهان می باشد ، اگر در سفرتان با تور کانادا به شهر تورنتو می روید ، تفریح در این مکان را از دست ندهید.

این شهرباری دارای مساحت ۱۳۰ هکتار ، دارای بیش از ۳۶۰ وسیله سرگرمی و تفریحی و دارای قدمتی بیش از سه دهه می باشد که ساخت آن به سال ۱۹۸۱ میلادی و توسط دو شرکت Taft Broadcasting  & Great-West Life Assurance صورت گرفته است.این شهربازی در فاصله چهل کیلومتری شمال شهر تورنتو قرار دارد.همچنین شهربازی تورنتو ، بزرگترین و طولانی ترین رولر کوستر در جهان را دارد. این مجموعه علاوه بر یک شهربازی کامل ، یک پارک عالی هم بشمار می آید که دارای بخشی بنام پارک دایناسوها نیز می باشد که بسیار سرگرم کننده و مهیج است و البته از بعد علمی نیز برای بازدید کننده ها مفید ! گاها شاید به آن پارک واندرلند نیز بگویند.

جدای همه ی این ها در این مجموعه عظیم تعداد زیادی مغازه های بزرگ اسباب بازی فروشی ، شکلات فروشی ، عروسک فروشی نیز وجود دارد ، همان جاهایی که اگه بچه ها چشمشان بهشان بیافتد ، دیگر ول کن تان نخواهند بود!!

در این شهربازی و مجموعه پارک آبی و استخر نیز وجود دارد و همچنین هتل نیز دارد و با تمام این امکانات و بزرگی بسیار این سرزمین عجایب ، می توانید در آن چند روز اقامت داشته باشید و هر روز بخشی از آن را گشت بزنید و از امکانات تفریحی آن استفاده نمایید.در واقع این پارک به تنهایی برای خود یک شهر است و دارای کلیه ی امکانات می باشد و همواره نیز در حال رشد و افزایش وسعت و افزوده شدن امکانات جدید سرگرمی و رفاهی می باشد. وسایل سرگرمی شهربازی تورنتو محدود به سن خاصی نمی گردد ، ازکودکان گرفته تا بزرگسالان می توانند استفاده کنند اما برخی وسایل محدودیت سنی دارند و معمولا کودکان و نوجوانان نمی توانند از آن ها استفاده کنند و این امر برای افراد دارای بیماری های قلبی یا صرع نیز صادق است.

پرداخت هزینه در این پارک به این صورت است که تنها یک کارت با شارژ اولیه دلخواهتان دریافت می کنید و بعد از همه امکانات این مجموعه می توانید استفاده کنید و از طریق اینترنت یا دستگاه های موجود در مجموعه می توانید در هر زمان کارت خود را شارژ مجدد نمایید.

نقشه گوگل

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: