درباره ما

شرکت هفت وادی هجرت با پشتوانه دانش و تجربه یک دهه فعالیت کارکنان خود در سال 1390 تاسیس گردید.

شرکت هفت وادی هجرت در سال 1391 با در نظر گرفتن نیازهای منطقه دولت آباد که دارای ‍‍‍‍‍‍پتانسیل گردشگری جذاب برای توریست های مختلف از جمله کشورهای عرب زبان، افغانستان و هند، پاکستان و… می باشد تاسیس گردید.رسالت اصلی این شرکت در دهه 90به تامین نیازهای گردشگران منطقه از قبیل بلیط هوابیما، اخذ ویزا، رزرو هتل و … جهت سفری آسان و لذت بخش استوار گردید .
در سال 1395 تغییرات در ساختار مدیریت شرکت و ورود شرکای جوان و تزریق ایده های نو باعث راه اندازی سایت هفت وادی هجرت گردید که این مهم گام مثبتی جهت اخذ مجوز بند الف از سازمان هوابیمایی کشوری گردید که به تبع آن نمایندگی مستقیم تمام ایرلاین های داخلی از جمله ماهان، ایران ایر، کیش ایر و… از نتایج آن بود.
در سال 1396 در راستای افق ترسیم شده جهت شرکت و سیاست های آن موفق به اخذ مجوز از راه آهن جمهوری اسلامی ایران شده و به عنوان نماینده رسمی صدور بلیط قطار به ادامه فعالیت برداختیم شایان ذکر است این شرکت به دلیل عملکرد مثبت و رضایت مشتریان موفق به کسب لوح تقدیراز شرکت قطارهای فدک گردیده است.
در سال 1397 در راستای بیشبرد اهداف شرکت تصمیم به تعامل و همکاری کلان با آژانس ها و شرکت های مسافرتی اتخاذ نمودیم که نتیجه آن به همکاری با بیش از 500 آژانس همکار گردیده است. رسالت شرکت هفت وادی به عنوان مرجع آنلاین رزرو هتل بلیط تور و خدمات مورد نیاز گردشگران بر سهولت رزرو خدمات فوق استوار گردیده تا سفری شیرین و خاطره انگیز را برای مسافرانمان رقم بزنیم.
مفتخریم که تاکنون در مسیر خدمتگزاری به گردشگران و اعتلای صنعت توریسم و گردشگری به موفقیت های زیادی دست یافته ایم و امیدواریم در ادامه مسیربیش رو همکاری و تعامل مثمر ثمری را با همکاران و گردشگران عزیزمان داشته باشیم .